Z NIMI WSPÓŁPRACUJEMY

Przyjaciele

Wegemama powstała z pragnień i marzeń kilkorga pasjonatów smacznego, kreatywnego jedzenia opartego na głębokim zrozumieniu pożywienia i wartości:

Strefa rozwoju

Tutaj zajrzyj, jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, duchowy i zwiększanie kompetencji psychologicznych. Najlepsze webinary, artykuły i kursy pod opieką naszych bliskich przyjaciół.

CZYTAJ WIĘCEJ
IDEAU

Nowa woda mineralna na rynku, której zadaniem jest jak najlepiej nawadniać nasz organizm (potwierdzone pierwszymi badaniami naukowymi). Tworzona z sercem i misją by była jak najzdrowsza dla Ciebie i Twoich bliskich.

CZYTAJ WIĘCEJ
Oddechowo

Mikroklimat Urli, tylko 1h od Warszawy, tu się spotykamy na wyjazdowych warsztatach. Zaprzyjaźnione miejsce, idealne na weekendowy odpoczynek i organizowanie warsztatów rozwojowych. Piękne lasy i klimatyczne mongolskie jurty tworzą niepowtarzalną atmosferę.

CZYTAJ WIĘCEJ
sok bar

Zdecydowanie najlepsze soki w Warszawie. Specjaliści od wyciskania dobiorą smaki i składniki specjalnie dla Ciebie. Szybki detoks, coś na zmęczenie, czy przeziębienie - SOK BAR personalizuje, doradza, a do tego zdrowo karmi pysznymi sałatkami i kanapkami.

CZYTAJ WIĘCEJ
viva

Wspieramy działania na rzecz zwierząt hodowlanych i zakończenia przemysłowej hodowli, która powoduje niepotrzebne cierpienie, niszczy środowisko i tworzy produkty, które są niezdrowe dla naszego organizmu. Promujemy odżywianie oparte na roślinach.

CZYTAJ WIĘCEJ
mudita

Świat przyspiesza i coraz trudniej nadążyć nam za współczesnymi technologiami. Na muditalab.com znajdziesz cenne wskazówki, które pomogą Ci zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne w cyfrowym świecie XXI w.

CZYTAJ WIĘCEJ
Sach'a Munay

Mały kawałek Polski w świętej dolinie Inków. Tuż pod wodospadem i świętą górą Pitu Suray działa zaprzyjaźniony z nami ośrodek przyjmujący gości i grupy z całego świata na wyjazdowe kursy jogi, spotkania z lokalnym szamanizmem, czy po prostu w celach czysto turystycznych. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
vipassana

Codzienna praktyka Michała i Piotra z naszej załogi. Organizacja której działanie wspieramy z całego serca. I odliczamy miesiące do uruchomienia wspaniałego, pierwszego Polskiego ośrodka Vipassany, oferującego kursy medytacji w wyjątkowo przyjaznych warunkach. Właśnie teraz powstaje ośrodek z ponad 100 indywidualnymi pokojami z łazienkami. Jest szansa na pierwsze kursy już pod koniec 2017!

CZYTAJ WIĘCEJ
FUNDACJA DZIKA POLSKA

Angażujemy się w działania na rzecz ochrony najcenniejszych fragmentów Polskiej przyrody oraz edukacji pro przyrodniczej. Wspieramy Strażników Puszczy Białowieskiej, zwłaszcza w obliczu zmieniającej się ostatnio na niekorzyść gospodarce leśnej. Oby udało nam się uratować ten drogocenny, pierwotny las.

CZYTAJ WIĘCEJ
App'n'roll

App'n'roll to interdyscyplinarny zespół produktowy zajmujący się tworzeniem skalowalnych biznesów technologicznych. Wspieramy pomysły na każdym etapie rozwoju i jesteśmy w szczególności zainteresowani produktami o pozytywnym wpływie społecznym

CZYTAJ WIĘCEJ

Sorry, the comment form is closed at this time.